• En
 • ساعت : ۹:۱۴:۳۷
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ 
 • تعداد بازدید : 69
 • کد خبر : ۱۶۴۲۴۰
    /  5
عضو هیئت مدیره در جلسه شورای اداری پست آذربایجان غربی؛
اعتماد مردم، اعتبار ماست

عضو هیئت مدیره در جلسه شورای اداری پست آذربایجان غربی؛

اعتماد مردم،  اعتبار ماست

علیرضا زرگوش عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در جلسه شورای اداری پست آذربایجان غربی اعتماد مردم را عامل ثبات و موفقیت پست  ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست آذربایجان غربی، روز یکشنبه هشتم تیرماه جاری علیرضا زرگوش عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست و معین استان آذربایجان غربی در جریان سفر به این استان، در جلسه شورای اداری این اداره کل که با حضور  مجید فرخی مقدم مدیرکل، معاونین و کارشناسان و روسای ستادی برگزار گردید، رضایتمندی مشتریان را اساس و شالوده موفقیت پست در عرصه رقابت ارزیابی و اعتبار پست را در گرو اعتماد مردم دانست.

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست با گریزی بر طرح تحول پست "ستاپ"، مهندسی و اصلاح فرآیند ها را از مزایای اصلی این طرح عنوان کرد و ادامه داد: با نظارت و بازنگری در فرآیند سرویس ها و خدمات ارائه شده با نگرش افزایش سرعت و کیفیت میتوان رضایتمندی مشتریان را بیش از پیش جلب کرد.

زرگوش افزود: ایجاد سرویس های نوین مبتنی بر استفاده از تکنولوژی و فناوری روز نیز گام دوم این طرح است که می تواند مطالبات به حق مردم از شبکه پستی را تحقق بخشیده و زمینه جذب ترافیک پنهان مرسولات پستی  خواهد شد.

معین آذربایجان غربی در خصوص وضع معیشتی کارکنان گفت: تمامی سیاست ها و برنامه های مدون، در گرو اجرای کامل توسط کارکنان می باشد که در همین راستا به منظور افزایش انگیزه سعی گردید به رغم تمامی کمبودها و کاستی ها، فصل 10 قانون مدیریت خدمات کشوری در پایان سال گذشته در شبکه اجرایی گردد. چرا که رضایتمندی مشتریان را کارکنان سبب خواهند شد.

وی افق هدفمند نمودن پرداختی کارکنان را ترسیم و اجرای آن را گامی در جهت ایجاد انگیزه بیشتر در بین پرسنل بیان و خاطر نشان کرد: با کاهش اضافه کار که بر مبنای حضور فیزیکی بوده، در صدد هدفمند کردن پرداختی های کارکنان بودیم که خوشبختانه با پرداخت سطح ستاپ مبتنی بر عملکرد و اجرای "PFP" در بین موزعین، زمینه رضایت نسبی کارکنان محقق خواهد شد. 
در ادامه مدیرکل پست استان گزارشی مبسوط از اقدامات و  عملکرد این اداره ارائه و سایرین نیز با عضو هیئت مدیره تبادل نظر کردند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل پست استان آذربایجان غربی می باشد .

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/07/05 09:41
  V5.5.5.0