• En
 • ساعت : ۱۴:۲۳:۱۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ 
 • تعداد بازدید : 67
 • کد خبر : ۱۶۴۲۲۵
    /  2
نایب‌ رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی؛
زحمات كاركنان پست در ایام كرونا ستودنی است

 

نایب‌ رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی؛

زحمات کارکنان پست در ایام کرونا ستودنی است


محمود زاده نماینده شورای اسلامی در دیدار زرگوش عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست از زحمات کارکنان شبکه پستی در اجرای حمایت از طرح در خانه بمانیم تجلیل کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل پست آذربایجان غربی، روز یکشنبه هشتم تیرماه جاری جلال محمودزاده نایب رئیس کمیسیون کشاورزی و نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در بازدید خود از پست مهاباد ضمن دیدار با علیرضا زرگوش عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست، کارکنان شبکه پستی کارکنان پست را قشری سختکوش معرفی و زحمات ایشان در مقابله با ویروس کرونا را ستودنی دانست.

محمودزاده با اشاره به مراجعات به ادارات پست در ایام نیمه تعطیل اظهار داشت: در ایام تعطیل و نیمه تعطیل بارها با مراجعه به پست از نزدیک شاهد خدمات صادقانه و جانفشانی کارکنان پست بودم و به جرات می‌توانم بگویم در کمتر محفلی از زحمات این عزیزان قدردانی شد که به عنوان نماینده مردم از تمامی کارکنان شریف پست تقدیر و تشکر می کنم.


نماینده مردم مهاباد ارزش و اعتبار پست را در امین بودن و امانت داری خلاصه کرده و گفت: از دیرباز امانتداری پست مثال زدنی بوده، لیکن حفظ این اعتبار و ارزش بسیار سخت است.

وی توجه بیشتر پستچی ها به امر رضایتمندی مردم در استفاده از خدمات پستی را خواستار شد و افزود: بهینه‌سازی عملکرد و افزایش سرعت و کیفیت سیر مرسولات، نقش مهمی در رضایتمندی مردم دارد که لازم است مسئولین و کارکنان پس همواره در جهت افزایش رضایت‌مندی مردم گام بردارند.
علیرضا زرگوش نیز در تکمیل بیانات نماینده مردم مهاباد در پیشگیری از شیوع کرونا خاطرنشان شد: پستچی ها در خانه نماندند تا مردم در خانه بمانند.

وی ادامه داد: کارکنان پست بدون تعطیلی، بی وقفه در صحنه حاضر شده و نگذاشتند ارتباط فیزیکی مردم با اقصی نقاط جهان قطع شود.

معین آذربایجان غربی افزود: در تمامی شهرستانها و روستاها حضور پست جدی است و پوشش جمعیتی مناسبی برای ارائه خدمات پستی با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی حاصل شده است.

علیرضا زرگوش با اشاره به طرح تحول پست”ستاپ" اجرای این طرح را زمینه ارائه سرویس‌های نوین با رویکرد استفاده از بستر "IT" عنوان کرد: مهندسی فرایندها به جهت ارائه خدمات بهتر و با کیفیت و راه اندازی سرویس های نوین با دقت و سرعت بیشتر در این طرح مدنظر بوده که می تواند افق جدیدی را برای پست تحقق بخشد که در نهایت سهولت امورات مردم و رضایتمندی ایشان را سبب گردد.
بررسی مسائل و مشکلات پست مهاباد از دیگر مباحثی بود که در این دیدار مطرح شد.

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل پست استان آذربایجان غربی می باشد .

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/07/05 09:41
  V5.5.5.0